MOJA CÓRKA DECYDUJE GDZIE MAM LECIEĆ w FORTNITE

46 Comments

 1. 14 grudnia 2022 roku Izba Gmin parlamentu Kanady jednogłośnie przyjęła ustawę S-223 w celu zwalczania nielegalnego pobierania i handlu ludzkimi organami 324 głosami. Ustawa jest uważana za ważną podstawę prawną, która pozwoli zwalczać przymusową grabież organów od żywych ludzi.

  Ustawa Bill S-223 (ustawa o zmianie ustawy Criminal Code and the Immigration and Refugee Protection Act [handel organami ludzkimi]) została jednogłośnie przyjęta w kanadyjskim parlamencie 14 grudnia 2022 roku

  Wnioskodawcą ustawy S-223 jest senator Salma Ataullahjan. Projekt ustawy proponuje zaostrzenie przepisów Kanady w zakresie handlu organami ludzkimi poprzez zmianę Kodeksu karnego. W projekcie zaproponowano nowe kary za przestępstwo handlu organami ludzkimi, a także rozszerzenie jurysdykcji eksterytorialnej dla tego rodzaju przestępstw. Projekt ustawy ma również na celu zmianę ustawy Immigration and Refugee Protection Act, aby zakazać wjazdu do Kanady stałym mieszkańcom lub cudzoziemcom, jeśli zamieszani są w pobieranie organów i handel organami bez świadomej zgody dawców.

  Senator Salma Ataullahjan jest wnioskodawcą ustawy S-223

  Senator Salma Ataullahjan, która uczestniczyła w przyjęciu, które odbyło się po uchwaleniu ustawy, powiedziała, że akceptacja ustawy S-223 jest „wielkim dniem do świętowania”. Senator starała się o uchwalenie podobnych ustaw cztery razy w ciągu ostatnich pięciu lat.

  „Jesteśmy świadkami coraz częstszej grabieży organów, a nie rzadszej, i myślę, że Kanada jest jednym z niewielu krajów, które nie sprzymierzyły się [w tej kwestii] ze swoimi sojusznikami” – powiedziała. „Większość z nich posiada [taką] ustawę, a my nie. Ta ustawa została uchwalona bardzo późno i cieszę się, że w końcu nam się to udało”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2024 E-Commerce Revolution - Theme by WPEnjoy